Každý jsme specialista na svou oblast. Dohromady vám pokryjeme celý marketing.

Jsme poskládaní z různých oborů, abychom mohli doručit skvělé výsledky komplexně. Věnujeme se hlavně performance a obsahu. Máme za sebou stovky projektů, nejen v našem českém rybníce. Žijeme tím a baví nás to.

Tomáš Schwarz

Tomáš Schwarz

E-commerce stratég & CEO

Nebojím se ptát ani odpovídat. Nenechávám si žádná rizika pro sebe. Všechny komplikace aktivně řeším a včas komunikuji. Když věci nejdou podle plánu, chcete mít někoho, kdo vám bude krýt záda. Někoho, komu můžete věřit.

+420 777 862 684


tomas@upster.cz


Tomáš je odborník na on-line marketing. Doslova z něj čiší pozitivní energie, kterou rozdává na všechny strany. Oceňuji především jeho vstřícnost, přístup k řešení problémů, pracovitost a v mnohých ohledech také potřebný nadhled.

Jakub Szewieczek

Marketing manažer / Mobil pohotovost

Petra Šimoníková

COO

Každá firma potřebuje někoho, kdo se postará o kolegy, klienty i každodenní operativu. Dohlížím na to, aby všechno běželo, jak má, a firma se posouvala správným směrem.

+420 720 983 217


petra@upster.cz

Šárka Kočí

Office manažerka

Řeším chod celé firmy a kanceláří. Faktury, vybavení, administrativa i doplnění kávy od Laury. Celý tým ví, že pokud je třeba něco zařídit, mají se na mě obrátit.

+420 ‭739 696 524‬


office@upster.cz

Zuzana Kološová

Head of PPC

Můj vztah s marketingem začal už v roce 2018. Od té doby jsem získala zkušenosti ze všech jeho odvětví, ale zakotvila jsem u PPC. Na ty se nedívám jen jako na čísla, ale na celek.


zuzana.kolosova@upster.cz

David Ferenc

PPC specialista

Začínal jsem se SEO, pokračuji s PPC. Nastavení strategie a účtů, jejich optimalizace a návrhy k dalšímu postupu – pro klienty hledám cesty, jak propagovat jejich značku a splnit domluvené cíle.


david@upster.cz

avatar

Sandra Jiřiková

PPC specialistka

Logika a jasnost čísel mě dostala právě k PPC. U těch je ale důležité umět čísla nejen číst, ale hlavně interpretovat. A to pro vás udělám maximálně lidsky a zodpovědně, vždy s návrhy ke zlepšení.


sandra@upster.cz

avatar

Vojtěch Gawlas

Kreativec a copywriter

Z novinářské praxe jsem si odnesl hlavně to, že text má čtenáře zaujmout a dovést k akci. Ať už se jedná o článek, příspěvek na sociální sítě nebo celý web – mnou napsané texty vám budou prodávat.


vojtech@upster.cz

Kateřina Zimmertová

Copywriter

Když spojíte studium bohemistiky s marketingem, získáte gramaticky perfektně napsané texty, které navíc budou prodávat. Ať už potřebujete jen korekturu a editaci, nebo najít správná slova pro celý web, jsem tu pro vás.


katerina@upster.cz

Nikola Kočí

Influencer Marketing

Při komunikaci na sociálních sítích nikdy nepodceňujte sílu influencer marketingu. Pomůžu vám vybrat ty vhodné pro váš byznys a domluvím ty nejlepší podmínky pro spolupráci.


influ@upster.cz

Vojtěch Ryšánek

Marketing Specialist

Nechci se vázat jen na jednu specializaci. V rámci týmu ale pomáhám spíše s těmi techničtějšími úkoly. Pomůžu vám vyladit webové stránky, nastavit emailingový nástroj nebo připravím analýzu klíčových slov.


vojtech.rysanek@upster.cz

Miroslav Kozák

Art Director

Grafice se věnuju už řadu let a mám za sebou návrhy bannerů až po celé vizuální identity značek. Vždy hledám cestu, jak graficky odvyprávět příběh brandu a jeho myšlenku. Nejsem s prací hotový, dokud nejsem na 100 % spokojený.

Andrea Bakulová

Grafická designérka

Jsem kreativní duše, která skrze grafiku vyjádří potřebné emoce značky či jednotlivce. K tomu zvládnu ledacos nafotit nebo i nakreslit. Spokojený klient je pro mě na prvním místě.

Prohlédněte si, jakým způsobem pracujeme a co máme za sebou. Nebo se k nám rovnou přidejte.