Každý jsme specialista na svou
oblast. Dohromady vám
pokryjeme celý marketing

Jsme poskládaní z různých oborů, abychom mohli doručit skvělé výsledky.

Věnujeme se hlavně performance a obsahu. Žijeme tím a baví nás to.


Profesionálů v naší firmě

36+

Miliarda ve spravovaných rozpočtech ročně

10+

Klientů, kteří se obrátili na naše služby za minulý rok

107+

Více než 50 digitálních strategií pro naše klienty.

Náš tým

Hanka

Hana
Dittrich

Chief Business Officer

Můj LinkedIn

Mé úsilí se zaměřuje na formování strategického růstu společnosti, finanční stabilitu a koordinaci pracovních procesů napříč týmy. Věnuji se vytvářením pevných obchodních vazeb a ladění procesů s ohledem na administrativní efektivitu v backoffice.

+420 605 038 677

Michal

Michal
Ptak

Head of PPC

Můj LinkedIn

Vedu celý proces řízení PPC kampaní a implementuji strategie s cílem optimalizovat výkon PPC reklamních kanálů. Mou prioritou je neustálé sebevzdělávání a sledování aktuálních trendů, abych posunul kupředu nejen sebe, ale i celý tým.

Vojta

Vojtěch
Gawlas

Head of Creative

Můj LinkedIn

Z novinářské praxe jsem si odnesl hlavně to, že text má čtenáře zaujmout a dovést k akci. Ať už se jedná o článek, příspěvek na sociální sítě nebo celý web – mnou napsané texty vám budou prodávat.

David

David
Kulhánek

Head of Analytics

Můj LinkedIn

Pokud nestavíte svá rozhodnutí na datech, ledacos vám může utéct. Je třeba je umět dobře sbírat, číst a vyhodnocovat. Vše na míru a tak, jak to potřebujete.

Mili

Miluše
Koštialiková

Head of Production

Můj LinkedIn

Zaměřuju se na produkování kvalitního a aktuálního obsahu pro sociální média našich klientů. S důrazem na video marketing se snažím přinést inovativní přístup, který zajistí, že naši klienti budou vždy v popředí trendů a upoutají pozornost všech svých sledujících.

+420 606 393 534

Ljuta

Karolína
Ljuta

Project manager

Můj LinkedIn

Moji prioritou jsou spokojení klienti a tím pádem i moji kolegové. Starám se o to, aby všechny procesy fungovaly jak mají a našim klientům byla doručována práce v té nejvyšší možné kvalitě. K tomu využívám své skills z project managementu a z expanze na zahraniční trhy.

+420 703 122 746

Misa

Michaela
Kulhavá

Project Manager

Můj LinkedIn

Moje odpovědnost spočívá v řízení a koordinaci projektů od počátku až do konce, s cílem dosáhnout stanovených cílů včas. Jako projektový manažer je mým hlavním úkolem zajistit efektivní a úspěšné dokončení projektu v souladu s potřebami a očekáváními všech zúčastněných stran.

+420 725 121 761

Sarka

Šárka
Kočí

Office manažerka

Řeším chod celé firmy a kanceláří. Faktury, vybavení, administrativa i doplnění kávy od Laury. Celý tým ví, že pokud je třeba něco zařídit, mají se na mě obrátit.

+420 ‭739 696 524‬

Líbíme se vám? Chcete být součástí
našeho týmu?