Každý jsme specialista na svou
oblast. Dohromady vám
pokryjeme celý marketing

Jsme poskládaní z různých oborů, abychom mohli doručit skvělé výsledky.

Věnujeme se hlavně performance a obsahu. Žijeme tím a baví nás to.


Profesionálů v naší firmě

35+

Miliarda ve spravovaných rozpočtech ročně

10+

Klientů, kteří se obrátili na naše služby za minulý rok

107+

Více než 50 digitálních strategií pro naše klienty.

Náš tým

Hanka

Hana
Dittrich

Chief Business Officer

Můj LinkedIn

Mé úsilí se zaměřuje na formování strategického růstu společnosti, finanční stabilitu a koordinaci pracovních procesů napříč týmy. Věnuji se vytvářením pevných obchodních vazeb a ladění procesů s ohledem na administrativní efektivitu v backoffice.

+420 605 038 677

Michal

Michal
Ptak

Head of PPC

Můj LinkedIn

Vedu celý proces řízení PPC kampaní a implementuji strategie s cílem optimalizovat výkon PPC reklamních kanálů. Mou prioritou je neustálé sebevzdělávání a sledování aktuálních trendů, abych posunul kupředu nejen sebe, ale i celý tým.

+420 732 367 899

Vojta

Vojtěch
Gawlas

Head of Creative

Můj LinkedIn

Z novinářské praxe jsem si odnesl hlavně to, že text má čtenáře zaujmout a dovést k akci. Ať už se jedná o článek, příspěvek na sociální sítě nebo celý web – mnou napsané texty vám budou prodávat.

+420 727 840 400

David

David
Kulhánek

Head of Analytics

Můj LinkedIn

Pokud nestavíte svá rozhodnutí na datech, ledacos vám může utéct. Je třeba je umět dobře sbírat, číst a vyhodnocovat. Vše na míru a tak, jak to potřebujete.

Mili

Miluše
Koštialiková

Head of Production

Můj LinkedIn

Zaměřuju se na produkování kvalitního a aktuálního obsahu pro sociální média našich klientů. S důrazem na video marketing se snažím přinést inovativní přístup, který zajistí, že naši klienti budou vždy v popředí trendů a upoutají pozornost všech svých sledujících.

+420 606 393 534

Ljuta

Karolina
Ljuta

Project manager

Můj LinkedIn

Moji prioritou jsou spokojení klienti a tím pádem i moji kolegové. Starám se o to, aby všechny procesy fungovaly jak mají a našim klientům byla doručována práce v té nejvyšší možné kvalitě. K tomu využívám své skills z project managementu a z expanze na zahraniční trhy.

+420 703 122 746

Misa

Michaela
Kulhavá

Project Manager

Můj LinkedIn

Moje odpovědnost spočívá v řízení a koordinaci projektů od počátku až do konce, s cílem dosáhnout stanovených cílů včas. Jako projektový manažer je mým hlavním úkolem zajistit efektivní a úspěšné dokončení projektu v souladu s potřebami a očekáváními všech zúčastněných stran.

+420 725 121 761

Sarka

Šárka
Kočí

Office manažerka

Řeším chod celé firmy a kanceláří. Faktury, vybavení, administrativa i doplnění kávy od Laury. Celý tým ví, že pokud je třeba něco zařídit, mají se na mě obrátit.

+420 ‭739 696 524‬

Líbíme se ti? Chceš být součástí
našeho týmu?