Nečekej chaotické prostředí, ale ani
překombinované procesy

Nečekej chaotické prostředí, ale ani překombinované procesy.

Žádné hordy administrativy, ani „meetingy pro meetingy“.

Jsme sice na začátku, ale máme roky zkušeností a přesně víme, kam směřujeme. A máme místo pro další nadšence do marketingu, jako jsme my sami.

Proč zrovna Upster?

01

Vstřícní kolegové

Když se nás zeptáte, co tu máme nejraději, tak jednotně odpovíme kolektiv. Jsme soutěživí, ale nesoupeříme. Laskavost, důvěra a přátelskost jsou naše hlavní hodnoty.

02

Vzdělávání a osobní růst

V marketingu nesmíme zaspat. Proto se chceme vzdělávat a neustále posouvat. Školení, kurz nebo konference? Zařídíme ti všechno, aby ti nic nebránilo v tom být nejlepší.

03

Kanceláře? Ty máme.
A homeoffice? Ten taky.

Vyber si, jestli chceš být dneska s lidmi v kanclu, nebo se soustředit doma. V kanclu tě ale čeká skvělé kafe, pravidelné svačinky a odpoledne s deskovkami.

04

Teambuildingy

Naše teambuildingové aktivity nám pomáhají prohloubit vzájemné porozumění, posílit komunikaci a navázat nové vztahy.

Jak probíhá nábor?

01

Životopis

Pošli nám na e-mail svůj životopis a my se ti co nejdříve ozveme s návrhem, kdy a jak se sejít.

02

Oťukávačka

První „oťukávačka“ proběhne osobně u nás v centru Ostravy, nebo online. Řekneme si hlavní informace a proč by se ti u nás mohlo líbit.

03

Seznamovačka

Padli jsme si do oka? Pojďme se seznámit i s týmem. Ať víš, do čeho jdeš. Možná tě čeká i nějaký menší úkol.

04

Nabídka

Když si všechno sedne, tak se můžeš těšit na nabídku. A i kdyby to neklaplo, tak ti řekneme proč a můžeme si vzájemně uložit čísla do mobilu. Pro strýčka Příhodu.

Co mají u nás nejvíce rádi?

V Upsteru mi dali příležitost naplno využít své zkušenosti. Umožnili mi vytvořit silný tým a posunou oddělení produkce na zcela novou úroveň. Za to jsem neskutečně vděčná. K tomu mi vyhovuje kolektiv plný kreativních lidí, kde jsme všichni v podobném věku. Prostě to do sebe všechno pěkně zapadá.

Miluše, Head of Production

Mili

V Upsteru se pořád něco děje. Pestrá práce, zajímavé úkoly, podpora vzdělávání i noví klienti jsou zárukou, že se člověk nezasekne na jednom místě. A to ani doslova. Můžete si totiž vybrat, odkud budete pracovat.

Václav, Copywriter

Vasek

Upster je digitální agentura. Nemůže si dovolit v dnešní rychlé době zaspat. Baví mě, že jsme v práci podporováni ve vzdělávání a rozvoji svých dovedností. Kdykoliv má kdokoliv nápad na zajímavé školení či workshop, najde u vedení plnou podporu.

Michaela, Project Manager

Misa

Je pro mě důležité, aby se lidi ve firmě cítili dobře. Aby věděli, že kdykoliv můžou přijít a s Tomášem pomůžeme. Líbí se mi, že od začátku, kdy nastoupí některý z nových kolegů mi potvrzují, že tohle je ta správná cesta.

Šárka, Office manažerka

Sarka

Přidáš se k nám?

Grafik senior s citem pro online marketing

Remote/Ostrava

Full-time

Junior nebo medior SEO kouzelník

Remote/Ostrava

Full-time

Marketing Data Analyst (Medior)

Remote/Ostrava

Full-time

Nevidíš tu pozici, která by tě zaujala?
Nebo se chceš na něco zeptat?