Rádi tě uvítáme mezi sebou

Nečekej chaotické prostředí, ale ani překombinované procesy. Žádné hordy administrativy, ani „meetingy pro meetingy“. Jsme sice na začátku, ale máme roky zkušeností a přesně víme, kam směřujeme. A máme místo pro další nadšence do marketingu, jako jsme my sami.

Proč se ti u nás bude líbit?

Jak probíhá nábor?

  1. Pošli nám na e-mail svůj životopis a my se ti co nejdříve ozveme s návrhem, kdy a jak se sejít.
  2. První „oťukávačka“ proběhne osobně u nás v centru Ostravy, nebo online. Řekneme si hlavní informace a proč by se ti u nás mohlo líbit.
  3. Padli jsme si do oka? Pojďme se seznámit i s týmem. Ať víš, do čeho jdeš. Možná tě čeká i nějaký menší úkol.
  4. Když si všechno sedne, tak se můžeš těšit na nabídku. A i kdyby to neklaplo, tak ti řekneme proč a můžeme si vzájemně uložit čísla do mobilu. Pro strýčka Příhodu.

Co mají lidi v Upster nejvíc rádi?

Hledal jsem příležitost, jak rozvinout svoje zkušenosti z reklamy. Tomáš od začátku prezentoval Upster jako agenturu, která dá dohromady nadšence do marketingu s cílem nejlepších výsledků. Odměnou je maximální volnost, skvělý kolektiv a nadprůměrná odměna. Ve firmě se investuje hlavně do vzdělávání a prostředí. Ať už je člověk senior nebo někdo, kdo se teprve v marketingu snaží zorientovat, Upster je firma, kde nic není problém.

Je pro mě důležité, aby se lidi ve firmě cítili dobře. Aby věděli, že kdykoliv můžou přijít a s Tomášem pomůžeme. Líbí se mi, že od začátku, kdy nastoupí některý z nových kolegů mi potvrzují, že tohle je ta správná cesta. Dobrá káva, kvalitní vybavení a pravidelné teambuildingy jsou u nás samozřejmost. Ale kolektiv, který si rád zajde po práci sednout nebo spolu stráví super víkend na jižní Moravě – to je pro mě důvod, proč tu každý den chodím s úsměvem.

Přidáš se k nám?

Nevidíš tu pozici, která by tě zaujala? Nebo se chceš na něco zeptat? Napiš nám a něco vymyslíme.