Jak probíhá spolupráce?

Nejprve zjistíme, jestli jsme vám schopni pomoci

Rádi si poslechneme, co vás trápí a věříme, že už během prvního hovoru budeme společně schopni odhalit vaše očekávání a reálné potřeby. Následně uvidíme, jak si sedneme a jestli budeme schopni pomoci.

Klient

Potřebujeme někoho, kdo se podívá na náš projekt a poradí, co máme dělat dál. Můžeme se potkat?

Klient, 10:41
Upster

Děláte dobře, že jste se ozvali! Pojďme si zavolat a domluvíme se, jak postupovat dál.

Upster, 10:58

Máte obchodní cíl, ale nedaří se ho plnit a cesta k němu je v nedohlednu? Proto začneme rozvojovým plánem!

Úplně na začátek potřebujeme vědět, s čím máme tu čest. Proto nejprve provedeme vstupní analýzu. Zjistíme, jestli máte správně nastaveno vše od analytiky až po reporting. Zaměříme se na to, jak máte současně nastavené kampaně a jestli se tam vyskytují nějaká slabá místa. Součástí vstupní analýzy je také pochopení celého businessu a obchodních cílů. Díky toho budeme přesně vědět, jak k vám zapadáme my.

Na základě toho všeho připravíme rozvojový plán tak, abychom společně splnili cíle, které si společně stanovíme.

Rozvojový plán naceňujeme na míru. Vždy záleží na míře detailu a reálných potřebám daného klienta a projektu. Zvládneme jít po povrchu a zkontrolovat jen kampaně, ale můžeme jít až do jádra marketingového mixu.

Konzultace nad výstupy

Přibližně po 14 dnech společně projdeme všechny výstupy. Vysvětlíme vám celý proces a jak jsme k závěrům došli. Zapracujeme případnou zpětnou vazbu a konečně se do toho můžeme pustit na 100 %. Převezmeme zodpovědnost za vaše digitální aktivity a nastartujeme váš růst. Vy se tak můžete věnovat tomu, co vás v podnikání baví a online nechejte na nás.

Klient

Výstupy jsou skvělé! Můžeme si jen k tomu ještě zavolat a probrat pár bodů?

Klient, 11:18
Upster

Skvělé! Určitě můžeme, sami máme ještě pár připomínek, na co je třeba myslet. Kdy se vám to hodí?

Upster, 11:32

Průběžně monitorujeme aktivity a jejich provázanost

Po spuštění kampaní nebo napsaní článku nezmizíme jako pára nad hrncem. Společně monitorujeme všechny výstupy a jejich provázanost s ostatními aktivitami a strategií firmy. Přistupujeme k vašemu projektu, jako by byl náš vlastní. Klišé? Vůbec ne. Během naší spolupráce jsme vám k dispozici stejně tak, jako bychom s vámi seděli každý den v kanceláři. Nereálné? Taky ne.

Rozhodně můžu potvrdit! Od nastavování kampaní o Vánocích až po rychlé zásahy o víkendu. Vždy jsou k dispozici minimálně na telefonu. Nikdy jsem neslyšela, že něco nejde.

Jsme transparentní a féroví. Snažíme se být investicí a ne nákladem. A pokud neuvidíte naší hodnotu, nemusíte nám platit.

Zatím se nám to nestalo, ale pokud naše práce nepřinese slíbené výsledky, nemusíte nic platit. Vždy jdeme klientům naproti. Společných cílů si můžeme nastavit hned několik, ale ten náš hlavní se nemění – chceme vám pomoci uspět.

Líbí se vám náš přístup? Ozvěte se nám. Rádi vás uslyšíme.